Škoda Octavia II. 04 - 09 denní svícení

Typ
denní svícení

• denní svícení s homologací
    • při rozsvícení světel vozidla se automaticky denní svícení vypíná
    • kvalitní diody, na druhém vozidle mám toto denní svícení již několik let a stále naprosto bez problémů
    • trochu vyšší cena, zřejmě kvůli rámečkům, ale menší práce s montáží to vyvažuje.

Nejdříve jsem zvažoval koupit nějaké levnější, ale nakonec jsem rád, že jsem to neudělal a synovi na auto jsem koupil nyní ty samé.

• lehce lze instalovat výměnou stávajících mřížek které stačí trhnutím vyjmout
    • balení obsahovalo i spínací relé a instalovanou pojistku na kabeláži, což u levnějších světel nebylo
    • oproti levnějším světlům je kabeláž instalována ve svazku do černé bužírky, lze ji tak dobře instalovat a skrýt za přední masku vozu oproti levnějším světlům, kde jsem měl dráty jednotlivě a byly dost vidět
    • pro laika strohý návod na instalaci, kvůli němuž jsem půl hodiny strávil hledáním napětí po zapnutí klíčku v motorovém prostoru. Jelikož jsou světla vyloženě pro Octavii, mohl být příklad zapojení přiložen.

Doporučení laika po vyzkoušení: zapojení u Octavia II jednoduše provedete za levým světlometem po jeho vyjmutí, kde je přímo matice pro uzemnění, dále na přívodním svazku vodičů pro zásuvku světla si vytáhnete černý drát (pin 1 zásuvky)-kde připojíte bílý vodič po odstranění části izolace za pomoci přiložené svorky. Dále si ze svazku vodičů částečně vytáhnete černošedý drát (pin 10 zásuvky, spínání parkovaček)- na který pomocí přiložené svorky připojíte žlutý drát. Vše úhledně upnete přiloženými pásky a je hotovo. Snad Vám tento návod pomůže.

• Svítí perfektně
    • Na obrázku se zdaly větší

Doporučuji pro další zájemce,úspora žárovek,nemusíte myslet na zapinání světel

Typ
denní svícení

LED světla pro denní svícení v originální mřížce do vozidla ŠKODA OCTAVIA 1Z (2004 - 2009). 18x LED Piranha s nízkým proudovým odběrem, funkce automatického zapnutí / vypnutí, vodotěsné exteriérové ​​provedení. Homologace podle vyhlášky ECE R 87. Jednoduchá a rychlá instalace výměnou původní mřížky.

• denní svícení s homologací
    • při rozsvícení světel vozidla se automaticky denní svícení vypíná

• lehce lze instalovat výměnou stávajících mřížek které stačí trhnutím vyjmout

• Svítí perfektně
    • Na obrázku se zdaly větší

Doporučuji pro další zájemce,úspora žárovek,nemusíte myslet na zapinání světel

• , zakoupeno v ALARMTUNING.cz

Dobrá cena a rychlé dodání.